NEWS blog

Friday
16 March 2012

Tallinn Music Week festivali auto on imeline Volkswagen Beetle! Osale 31. märtsini Beetle’i muusikamängus ja võida stuudioaeg Berliinis Joe Satrianiga!

 

 

Sel aastal neljandat aastat toimuvale uut ja põnevat muusikat esitlevale festivalile Tallinn Music Week annab sel korral eriliselt hea hoo sisse uhiuus Beetle auto! Festivalivärvides Beetle anti pidulikult peakorraldajale Helen Sildnale üle.
 
“Kui Tallinn Music Week koostöö ettepanekuga Saksa Auto poole pöördus, tundsime äratundmisrõõmu – inimesed kes teevad õiget asja,” kommenteerib Saksa Auto AS juhatuse liige Keijo Kaasik. “Nii sündis otsus kiiresti - Beetle Tallinn Music Week ametlikuks autoks. Kui TMW on Eesti muusikafestivalide maastikul kindlasti üks erilisemaid ja trendikamaid sündmusi, siis samamoodi võib iseloomustada Beetle´t võrreldes teiste autodega. Volkswageni 21. sajandi Beetle on kaasaegne, silmapaistev, täiskasvanud, dünaamiline ja tugeva iseloomuga kvaliteetne auto. Täpselt nagu Tallinn Music Week, artistid, publik ja peakorraldaja Helen Sildna. Loodame, et Volkswagen Beetle valmistab palju sõidurõõmu ja teeb aasta jooksul TMW festivali peakorraldaja elu lihtsamaks.”
 
Beetle tutvustab hetkel ülemaailmselt ka oma uut muusikute rahvusvahelist koostööd soodustavat veebilehte wemusic.veenue.com, mis annab võimaluse salvestada oma lugu ning mängida seda üle netiühenduse koos muusikutega üle maailma! 31. märtsini toimub Beetle’i muusikalehel võistlus, mille võitjal on võimalus salvestada muusikat koos kuulsa Ameerika rock-kitarristi Joe Satrianiga, kes on teinud koostööd Mick Jaggeri, Deep Purple’i, Steve Vai, Brian May, Paul Gilberti, Robert Frippi ja teiste kuulsate muusikutega. Tutvu Beetle’i muusikalehe ja võistluse tingimustega: http://wemusic.veenue.com/
 
Tallinn Music Week toimub 29.-31. märtsil üle Tallinna linna. Festivali raames astub üles 183 artisti ligi 30 laval, sel aastal on festivalikavas ka päevane linnalavade programm, mille raames annavad tasuta kontserdid 50 festivaliartisti. Linnalavakontserdid leiavad aset Viru Keskuses, LHV Tallinna pangakontoris, Nordic Hotel Forumi sviidis, Skype’i kontoris, Solarise Apollo raamatupoes, Disaini- ja Arhitektuurigaleriis (Laste Maailma kõrval), plaadipoes Biit, kohvikus Must Puudel ja lastemuuseumis Mia-Milla-Manda. Festivalipassid ja üksikpiletid õhtustele kontsertidele on saadaval www.piletilevi.ee
 
www.tallinnmusicweek.ee
http://wemusic.veenue.com/

primavera