PRESS

Pressiteade: Tallinn Music Week on hoos!

01.01.1970

 

Tallinn Music week on täie hooga käimas – eilne Von Krahl oli ääreni rahvast täis, eriliselt hea meeleolu No99 teatris, intiimne ja südamlik Mustpeade Maja kontsert ja värskendav külaskäik ulmelisse Rotermanni kvartalisse Abstraktsioonide Ööle.

 

Tänasest ööst leiab tumedat elektroonikat Rockstarsis, maailmamuusika paremiku No99 teatrist, metalrünnak Tapperis, põnevaid indie-bände Juuksuris ja eklektilise esinejatenimekirja Von Krahlis, kus on 12 bändi kahel korrusel! Festivali ametlik afterparty on aga klubis Hollywood, MTV esitletaval baltic-nordic rünnakul, mille esimesele osale on oodatud ka kõik nooremad muusikasõbrad, sest seal toimub festivali ainus vanusepiiranguta kontsert!

 

Uhkusega esitleme ka festivali moodsat riietust, mille kujundasid kuntsnikud Kris Lemsalu ja Andres Lõo. Tavapäraste t-särkide asemel asemel on Humana taaskasutuskeskuse abil on pakkuda hoopis spetsiaalselt disainitud triiksärgid, aluspesu ja riidest kotid! Kris Lemsalu kommenteerib valikut: „Taaskasutus on trend, loodetavasti jääv!“

 

Vältimaks ohtu jääda uksel piletist ilma, soovitame soetada pilet eelmüügist! Uuri kogu tänast festivalikava: www.tallinnmusicweek.ee

 

Tallinn Music Week'i toetajad on Tallinn2011, Nordic Hotel Forum, Skype, Innovatsiooniaasta, Eesti Muusika Eksport, Kultuurkapital, Kultuuriministeerium ja EAS.
Piletid kontsertidele on müügil Piletilevis. Kohtume bändijahil! 3 ööd, 10 lava, 65 bändi!

Click here to visit TMW 2015 festival website
You are looking at the archive. Click here and check out this years festival website.