PRESS

Pressiteade: Tallinn Music Weeki programmi lisandus OneSenseMusic leibeli pidu!

01.01.1970

Eesti uus minileibel OneSenseMusic toob Tallinn Music Weeki kavasse kohalike biitide uue lehekülje. Plaadifirma pidu toimub Lounge Balous ning õhtu säravamaks osaks on Ki En Ra ning Dragan Volta live!

Ki En Ra ning Dragan Volta on värsked nimed uute kõrguste vallutamiseks, mille taga peituvad kohalikes muusikaringkondades tegelikult juba tuntud mehed. Endiste artistinimedega p2ts ja Wiz1 on loonud rütme paljudele MC-dele, nagu s'Poom, Reket, Põhjamaade Hirm, TommyBoy jt. Duo on figureerinud Eesti alternatiivmuusika stseenil alates koos tehtud Kapusta Ja? plaadi “Sisekosmosemasin” ilmumisest saadik. Samuti on välja antud täispikk plaat koos TommyBoy'ga - ?kvartett (Miskvartett) nime all.

OneSenseMusic värsked reliisid on Ki En Ra esimene teos nimega “City of Moment”, mis on saadaval nii CD kui vinüülplaadina, ning Dragan Volta esimene instrumentaalbiitide kogumik “Opia Bits”. Minileibel püüab edendada ühtset mõtteviisi ning funktsioneerida mõnusa sõpruskonnana, samas andes välja Eesti kaasaegset muusikat ning seda suuresti just vinüülplaatidel.

Heiko Kase, leibeli boss, kommenteerib: “Tallinn Music Week on minu arvates igatepidi kiidetav ja positiivne ettevõtmine. Pöörates tähelepanu registreerunud delegaatide nimekirjale, on see kindlasti väga hea reklaam nii kogu Eestile kui ka Eesti muusikale, pakkudes artistidele võimalust ennast kuuldavaks teha nö õigetes ringkondades kindlasti väljaspool Eestitki. Samuti annavad hästi planeeritud seminarid võimaluse ilmselt ennast täiendada ning uusi ja kasulikke tutvusi-sidemeid sõlmida siinse ja välismaailma muusikamaastiku erinevate esindajate vahel. Just muusikamaailma erinevate esindajate kokkuviimises näen mina ka TMW edukuse võtit suuremas plaanis, mis toob kasu kogu Eesti muusikakultuuri arendamises ja tugevdamises. Tahaks ka loota, et ettevõtmine püsib ja ainult kasvab järgnevate aastate jooksul, et jõuda mõnes mõttes tipp-punkti aastal 2011 kui Tallinnast saab Euroopa kultuuripealinn.”

Tallinn Music Week'i toetajad on Tallinn2011, Nordic Hotel Forum, Skype, Innovatsiooniaasta, Eesti Muusika Eksport, Kultuurkapital, Kultuuriministeerium ja EAS.
Piletid kontsertidele on müügil Piletilevis. Kohtume kevadises märtsi-öös bändijahil! 3 ööd, 10 lava, 60 bändi!

http://www.onesensemusic.com
http://www.myspace.com/onesensemusic
http://www.myspace.com/kienra
http://www.myspace.com/draganvolta
http://www.tallinnmusicweek.ee

Click here to visit TMW 2015 festival website
You are looking at the archive. Click here and check out this years festival website.